Pinoku.al

in , AlbaniaCategory: online shopping

4 views 0 shares 0 comments

Bookmarkset bookmark!
Created/changed by: PinokuAL01

Address details

Rruga Lidhja e Prizrenit 15 Tirana, 1001 Albania
Print route »

Coordinates

N0° 0' 0" E0° 0' 0"   (0, 0)
Start navigation »

Phone & WWW

069 225 7965
https://pinoku.al

Business hours

Info

Dyqani Online me i ri ne Shqiperi dhe me cmimet me te mira.

Ketu do te gjeni produkte nga te gjitha llojet dhe nga gjithe bota, me cmime me te mira se dyqanet. Qellimi yne eshte sigurimi i nje game te gjere produktesh dhe transporti sa me i shpejte.

-Ju beni blerjen ne faqe, dhe porosia mberrin ne shtepine tuaj per pak ore, pa patur nevoje te levizni nga shtepia.

-Pagesen e kryeni ne momentin qe merrni porosine, pa pasur nevoje per karte krediti.

Faleminderit qe zgjidhni Pinoku.al

Discussions

Random Images

Contact details

Pinoku.al

Address: Rruga Lidhja e Prizrenit 15 Tirana, 1001 Albania
Phone: 069 225 7965