Shtypi

in , AlbaniaCategory: News Media

3 views 0 shares 0 comments

Bookmarkset bookmark!
Created/changed by: DonaldQamili

Address details

Sheshi Skenderbej Tirane, Albania, 1001
Print route »

Coordinates

N0° 0' 0" E0° 0' 0"   (0, 0)
Start navigation »

Phone & WWW

+355699307014
https://shtypi.org

Business hours

Info

Shtypi i dites sot jep zgjidhjen per keto i cili deshiron te dije me shume rreth ngjarjeve qe ndodhin ne vend. Te kjo faqe do jene te gjitha lajmet e fundit te shtypit te updetuara dhe do gjenden adresat per cdo media. Shumicen e kohes Shtypi transmeton lajmet e fundit tek qytetaret duke qene prane tyre ne cdo moment si ne formen online ashtu dhe ne formatin e gazetave, revistave, broshurave dhe televizionit. Ne seksone te ndryshme si prsh Shtypi Shqiptar, Shtypi Kosovar dhe Shtypi sportiv do arrni te gjeni gjithicka qe deshironi te lexoni. Lajmet e perditshme kane qene nje burim informacioni paresor per shume dekada dhe akoma vazhdojne te jene burim informacioni I perditshem per shume kategori ngjarjesh si Brenda vendit ashtu dhe jashte tij.Discussions

Random Images

Contact details

Shtypi

Address: Sheshi Skenderbej Tirane, Albania, 1001
Phone: +355699307014