TOP Model Fashion

in Munich, GermanyCategory: Local business

14 views 0 shares 0 comments

Bookmarkset bookmark!
Created/changed by: System

Address details

, 80333 Munich, Germany
Print route »

Coordinates

N48° 10' 41.9061" E11° 31' 27.84678"   (48.1783072511, 11.5244018845)
Start navigation »

Business hours

Info

Top Model Fashion është një agjensi e denjë për model/e nga Kosova, Maqedonia, Shqipëria dhe Diaspora. Ajo siguron kontrata afatgjate për klipe, reklama, televizione, konkurse bukurie (miss e mister) dhe show brenda e jashtë Shqipërisë.

Discussions

Random Images

Contact details

TOP Model Fashion

Address: , 80333 Munich, Germany
Phone: